ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

חיתולים אקולוגיים לתינוקות ולמבוגרים

דף הבית >> מידע שימושי >> חיתולים אקולוגיים לתינוקות ולמבוגרים

ישנו קושי להעריך את השכיחות של תופעת בריחת השתן או חוסר היכולת לשלוט על הסוגרים בקרב מבוגרים. מטבע הדברים התופעה מעוררת מבוכה רבה בקרב אוכלוסייה זו ולכן במקרים רבים אינה מדווחת אפילו לרופא המשפחה. עם זאת, לפי הביקוש הגבוה למוצרי ספיגה למבוגרים שהולך ועולה משנה לשנה, נראה כי אכן אחוז לא מבוטל מקרב האוכלוסייה המבוגרת סובל מהתופעה. כמו כן חשוב לציין כי בניגוד למה שמקובל לחשוב, התופעה לא מאפיינת קשישים בלבד. ישנם גם אנשים בגיל הבגרות המוקדמת שסובלים מהתופעה בשל מגוון רחב של גורמים.

במידה ואתם סובלים מהתופעה ועושים שימוש בחיתולים, מן הסתם אתם מודעים לכך שמדובר על מטרד לא קטן בכל הקשור לכמויות הפסולת הנוצרות בעקבות השימוש בחיתולים. במידה ואתם בעלי מודעות אקולוגית גבוהה ומעוניינים לעשות שימוש אך ורק במוצרים אקולוגיים, אנחנו שמחים לבשר לכם שחברת נני מוצרי איכות ידידותיים לאדם וסביבתו משווקת את המוצרים של חברת ABENA הדנית בישראל.

השינויים שעבר תחום מוצרי הספיגה למבוגרים

ייתכן וכשאתם חושבים על חיתולים למבוגרים, עולה לנגד עיניכם תמונה של אדם מבוגר שעל אזור חלציו צמוד חיתול גדול ממדים שבשום אופן לא ניתן להסתירו. הדימוי הזה שאוב לרוב מתכניות קומיות טלוויזיוניות ובהחלט לא משקף את המציאות נאמנה. אמנם כשתעשיית החיתולים למבוגרים החלה להתפתח אכן היה מדובר בדגמים מסורבלים ומגושמים שלעתים לא ניתן היה בכלל ללבוש מתחת לזוג מכנסיים, אבל בחלוף השנים התעשייה החשובה הזו התפתחה בצורה פנטסטית וכיום ישנו מגוון גדול של דגמים המספקים דיסקרטיות מושלמת. הדגמים החדשים של החיתולים מותאמים בצורה אופטימאלית לגוף הגברי או הנשי, מגיעים במידות שונות ומאפשרים לתפקד באופן מושלם במהלך חיי היומיום חרף הבעיה ומבלי שאיש יחשוד במאום. החידוש האחרון בתחום זה הוא כמובן חיתולים אקולוגיים.

ומה בנוגע לתינוקות?

אין צורך להכביר במילים על נושא החיתולים בכל הקשור לתינוקות. במהלך השנה הראשונה בלבד לחיי התינוק נעשה שימוש באלפי חיתולים. החיתולים הסטנדרטיים מיוצרים מחומרים כימיים שאינם עושים חסד עם הסביבה שלנו וזאת מבלי להזכיר את הנזק שעלול להיגרם לעור התינוק הרגיש. גם כאן, חברת ABENA באה לעזרה עם החיתולים האקולוגיים שהיא מייצרת המשווקים בישראל על ידי חברת נני מוצרי איכות ידידותיים לאדם וסביבתו.

מה הם בדיוק חיתולים אקולוגיים?

חיתולים אקולוגיים הם חיתולים שבתהליך הייצור שלהם לא נגרם נזק סביבתי. החיתולים שמשווקת חברת נני מוצרי איכות ידידותיים לאדם וסביבתו מיוצרים מתוצרי עץ שונים שעברו תהליך הלבנה בעזרת חמצן ולא באמצעות כלור. כמו כן העצים מהם מיוצרים החומרים מגיעים מיערות אקולוגיים בהם עבור כל עץ שנכרת נשתל יותר מעץ אחד ובנוסף לא נעשה בהם שימוש בלטקס אלא בלייקרה. חומרי הספיגה בהם עושים שימוש הינם באיכות גבוהה בצורה בלתי רגילה וכך ניתן להשתמש בכמה שפחות חומר עבור כל חיתול. בנוסף לחיתולים אקולוגיים למבוגרים ולתינוקות, משווקת החברה מגוון עצום של מוצרים ידידותיים לסביבה, כגון חומרי ניקוי אקולוגיים, כלי בישול, מוצרי היגיינה אורגניים לנשים, צעצועים לילדים ועוד.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים