ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

טיטולים למבוגרים

דף הבית >> מידע שימושי >> טיטולים למבוגרים

הגיל השלישי מכונה גיל הזהב ולא בלי סיבה. זהו השלב בחיים למנוחה, להירגעות ולהנאה מהחוויות הקטנות והיומיומיות, בשילוב עם החוכמה והתובנות שצברנו כל חיינו. יחד עם זאת, הגיל השלישי מזמן לנו אתגרים מסוימים ואחד מהם הוא התבגרות הגוף. עלינו לשים לב לגופנו המתבגר, להגן עליו ולטפל בו היטב. אחת התופעות השכיחות, הרבה יותר מן המדובר בציבור, היא התופעה של אי שליטה בצרכים, המגיעה עם ההתבגרות. מדובר בתופעה בעלת טווח עוצמות משתנה, החל מאי שליטה מוחלטת בסוגרים ועד לדליפת שתן קלה, העשויה להגיע, תתפלאו לשמוע, אפילו בגיל צעיר יחסית.

אפשר להתמודד עם אי שליטה בצרכים

אנשים רבים נתקפים בושה וצער, משום שהם צריכים להתמודד עם מצב של אי שליטה בסוגרים. אין בכך צורך ואין לכך מקום. מדובר בתופעה טבעית ונפוצה בגיל המבוגר וכיום קיימים בשוק מוצרי ספיגה למבוגרים, שהם איכותיים ומוצלחים, המאפשרים להמשיך לשמור על שגרה תקינה ועל איכות חיים גבוהה.

למי שמרותקים למיטתם, או אינם שולטים בסוגרים לחלוטין, חיתולים למבוגרים הם הפתרון. לעומת זאת, מי שהם פעילים או עצמאיים באופן חלקי יכולים להסתפק בתחתונים סופגים, או בפדים לספיגת שתן. בכל מוצרי הספיגה, המטרה היא מניעת מגע העור עם חומציות השתן וההפרשות, אשר עלולה לגרום לגירויים ולפצעים בעור. כאשר מדובר במוצר בעל יכולת ספיגה מוצלחת, המשתמש לא ירגיש אי נוחות עקב דליפה מהחיתול או עקב מפגע ריח, כך שהעובדה שהוא משתמש בטיטול תישכח במהרה ולא תפריע לשגרת החיים. בין אם אתם רוכשים תחתוני ספיגה למבוגרים ובין אם אתם רוכשים טיטולים למבוגרים, דעו שקיימים היום מגוון של מוצרים ובוודאי תוכלו למצוא את המוצר המתאים לכם, שיהיה נוח יעיל ודיסקרטי.

כיצד בוחרים טיטולים למבוגרים?

ישנם כמה פרמטרים המשפיעים על התאמת הטיטול לאדם המבוגר, העומד להשתמש בו ובהיבט זה בהחלט ניתן להתייעץ ולהיעזר בידע המקצועי של נציג החברה ממנה תרכשו את הטיטולים. טיטולים למבוגרים קיימים במגוון מידות, אשר קל לקבוע על פי היקף המותניים של המשתמש. ישנם טיטולים בטווח היקפים, החל מ- 80 ס"מ ועד אפילו 150 ס"מ. אלמנט נוסף וחשוב, הוא רמת הספיגה של הטיטול. קיימים טיטולים ברמות ספיגה שונות, המשפיעות גם על אורך הזמן שניתן להישאר עם הטיטול. רמת ספיגה של 2 עד 3 ליטר נחשבת גבוהה ועשויה להתאים גם ללינת לילה, או למי שנוטלים תרופות ממריצות שתן.

הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים טיטולים למבוגרים, הוא התאמה נכונה של החיתול לאדם המבוגר. חשוב לדעת, כי תפרחת חיתולים אינה תופעה ייחודית לתינוקות, אלא היא מופיעה גם אצל מבוגרים המשתמשים בחיתולים. יתרה מכך, בשל העובדה שאצל המבוגרים יש פחות אוורור והגוף נמצא פחות בתנועה, תפרחת חיתולים עשויה להיות קשה יותר לטיפול ולגירויים בעור יארך זמן רב יותר להחלים. לכן, חשוב להקפיד על בחירה בטיטול איכותי, שיאפשר תנועת אוויר מהחיתול החוצה דרך הנקבוביות.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים