ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

מוצרים לגיל השלישי

דף הבית >> מידע שימושי >> מוצרים לגיל השלישי

אחד היתרונות של עולם השיווק של ימינו, כאשר ניתן למצוא כל מוצר כמעט באמצעות האינטרנט או באמצעות שיווק ישיר, הוא היכולת של חברות ונותני שירות לתת שירת ייעודי ממוקד ומתמחה לפלחי שוק ספציפיים. כיום, ישנו שוק נרחב, המציע מגוון שירותים ומוצרים לפלח האוכלוסייה הנקרא הגיל השלישי. מדובר בקהל יעד, בעל צרכים ייחודיים, אשר זקוק למוצרים המותאמים לאורח חייו ולדרישותיו. הגיל השלישי, עם כל הנחת וההנאה שמגיעים איתו, מזמן לנו גם אתגרים ייחודיים בשמירה על בריאותנו ועל גופנו. מוצרים לגיל השלישי, הם תחום של מוצרי צריכה, המיועדים לקהל הבוגר, המודע לשמירה על בריאותו ולהגנה על גופו המתבגר.

מהם המוצרים הנפוצים עבור הגיל השלישי?

כיום, קיימת מודעות רבה בקרב מבוגרים בגיל הזהב לצרכים הייחודיים לשמירה על בריאותם. רבים מהצרכנים בגיל זה מתעניינים במוצרי היגיינה כגון מוצרי ספיגה למבוגרים. מדובר בסדרה של מוצרי ספיגה, אשר מיועדים לטיפול במצבים של דליפת שתן או אי שליטה בסוגרים. בין השאר, ניתן כיום למצוא חיתולים למבוגרים, העשויים מחומרים איכותיים שהם תוצרי פיתוחים טכנולוגיים אחרונים. החיתולים למבוגרים כיום, הם בעלי מרקם של בד לא ארוג, בדומה לטיטולי תינוקות ובניגוד לעבר, הם מוצלחים במיוחד בשמירה על אוורור עורו של המשתמש, כך מושגת ספיגה אופטימאלית, ללא מפגעי ריח או דליפות. בין הפיתוחים האחרונים בתחום, ניתן למצוא חיתולים אקולוגיים, אשר מתכלים באופן טבעי ואינם גורמים נזק לסביבה. חיתולים אקולוגיים רבים אף מיוצרים על פי תקנים תעשייתיים לשמירה על הסביבה. חיתולים אלו, בהיותם עשויים מחומרים טבעיים, הם כמובן גם בריאים יותר למשתמש.

מוצרים משלימים נוספים לגיל השלישי

כאשר אנו מתמודדים עם דליפת שתן או עם שמירה על היגיינה של גוף האדם המתבגר, נוכל להיעזר בשלל מוצרים נוספים, אשר מסייעים בהקלה על תהליכי הטיפול וההחלפה היומיומיים והופכים את השגרה לקלה ונוחה יותר. ניתן להיעזר בסדיניות, שהן סדינים חד פעמיים, המשמשים לספגה ושמירה מפני הכתמת מצעים ובכך למנוע התעסקות יתרה עם כביסה והופעת ריח לא נעים בחדר השינה. ניתן גם היום לרכוש חבילות חסכוניות המכילות כמות גדולה של מטליות לחות, המיועדות לניקוי הגוף במהלך החלפה, כאלו המתאימות בריחן ובמרקם לגוף האדם הבוגר, להבדיל מאלו המיועדות לתינוקות. קיימים עוד שלל מוצרים משלימים נוספים, כגון כפפות חד פעמיות לשימוש יומיומי בטיפול ובהחלפה ועוד.

מה הייחוד בשיווק לגיל השלישי?

לנוחיותם של הצרכנים הנהנים מגיל הזהב, קמו חברות המתמחות בשיווק ישיר עבור קהל צרכנים זה ובאמצעותן הרכישה והאספקה של מוצרים לגיל השלישי הינה נוחה ומותאמת לאורח חייהם. מבוגרים רבים אינם ניידים ואינם מעוניינים לסחוב שקיות כבדות של מוצרים ולכן, חברות אלו מבצעות משלוחים עד בית האדם המבוגר, תוך זמן מהיר של 24 שעות עד 72 שעות לכל היותר. יתרון משמעותי נוסף, הוא השמירה על פרטיות הצרכן מכיוון שמדובר במוצרים בעלי שימוש אינטימי ואישי. המוצרים מגיעים הביתה באופן דיסקרטי ונוח, ארוזים באופן שאינו מעיד על תכולת האריזה.

הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים טיטולים למבוגרים, הוא התאמה נכונה של החיתול לאדם המבוגר. חשוב לדעת, כי תפרחת חיתולים אינה תופעה ייחודית לתינוקות, אלא היא מופיעה גם אצל מבוגרים המשתמשים בחיתולים. יתרה מכך, בשל העובדה שאצל המבוגרים יש פחות אוורור והגוף נמצא פחות בתנועה, תפרחת חיתולים עשויה להיות קשה יותר לטיפול ולגירויים בעור יארך זמן רב יותר להחלים. לכן, חשוב להקפיד על בחירה בטיטול איכותי, שיאפשר תנועת אוויר מהחיתול החוצה דרך הנקבוביות.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים