ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

מכוניות לילדים גדולים

דף הבית >> מידע שימושי >> מכוניות לילדים גדולים

אין ספק שמאז שאנחנו היינו ילדים, השתנה דבר או שניים בכל הנוגע לאופן שבו ילדים מעבירים את שעות הפנאי שלהם. כשאנחנו מדמיינים את התקופה הקסומה של הילדות, אנחנו נזכרים באוויר צח, בשמיים כחולים, בדשא, בוץ והרבה מאוד חוץ. הילדים שלנו לעומת זאת, יגדלו להיות מבוגרים שבזמן שיבקשו מהם לדמיין את תקופת הילדות, יעלו לנגד עיניהם מראות של מסך מחשב, שולחן עבודה ודלת סגורה. בעזרת מכוניות לילדים גדולים ניתן לשכנע אותם לעזוב את המקלדת והעכבר, להתנתק מהמסך, לצאת החוצה ואולי ללמוד דבר או שניים על אדרנלין אמיתי.

קונטרה למשחק הממוחשב

במידה ואתם מעוניינים למנוע את המצב הזה ולגרום לילדים שלכם לצאת החוצה ולהשתובב באמת, הרי שעליכם למצוא עבורם חוויה כיפית במיוחד שתוכל לתת פייט רציני למשחקי המחשב. העניין הוא שאם יצא לכם להתנסות במשחק אחד או שניים, ודאי שמתם לב שלא מדובר על משימה קלה או פשוטה כלל וכלל. משחקי המחשב המודרניים מאופיינים בגרפיקה מושלמת, ברמות גבוהות של אדרנלין ובהשפעה ממכרת במיוחד. אז איך בכל זאת ניתן להסיט את תשומת הלב מהמסך אל החוץ? ובכן, כל מה שצריך לעשות זה לספק לילדים חוויה שהמחשב לא יוכל לספק להם לעולם. חברת נני מוצרי איכות ידידותיים לאדם וסביבתו משווקת בישראל את המוצרים המתקדמים של חברת Berg המתמחה בייצור של מכוניות לילדים גדולים. כל מה שצריך זה לבחור את הדגם המתאים לילד בהתאם לגילו, רמת ההתפתחות שלו וההעדפות האישיות שלכם ו... לצאת לדרך!

על אילו מכוניות מדובר?

בניגוד למשחקי המכוניות הממוחשבים, מכוניות לילדים מבית חברת Berg כוללות נהיגה "על אמת". בין הדגמים הנמכרים ביותר ניתן למצוא את ה- Ferrari GT, דגם המיועד לבני שש ומעלה. הדגם הספציפי הזה מאופיין ברמת אבזור גבוהה במיוחד. בין היתר הדגם כולל חגורת בטיחות, כיסא מרופד ונוח, חופה קדמית שניתן לנתק מהרכב ואפילו לא פחות משבעה הילוכים. דעו כי ישנם דגמים של מכונית פדלים כמו למשל Freestyler Berg שמתאימה לרכיבת שטח או Buddy Berg שמיועדת לילדים בגילאים שלוש עד שמונה. כל המכוניות מבית החברה ההולנדית המפורסמת עומדות בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר בתחום וניחנות בעיצוב מרשים וביכולת תמרון מעולה.

לא על המכוניות לבדן

המכוניות המיועדות לילדים מהוות רק נדבך אחד במכלול הפעילויות של חברת נני מוצרי איכות ידידותיים לאדם וסביבתו. בנוסף למגוון רחב של משחקים לילדים, החברה משווקת מגוון עצום של מוצרים כשהקו המשותף לכולם הוא השימוש בחומרי גלם איכותיים, הקפדה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ושימת דגש על מוצרים אקולוגיים ואורגנים. כך למשל משווקת החברה מגוון רחב של מוצרי היגיינה נשיים אורגניים, חיתולים אורגניים למבוגרים ולתינוקות, חומרי ניקיון אורגניים ועוד.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים