ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

משחק מכוניות לילדים

דף הבית >> מידע שימושי >> משחק מכוניות לילדים

האם אתם זוכרים את משחקי ההרכבה הנאיביים שהיו מעסיקים אותנו במשך שעות על גבי שעות בתקופת הילדות? אותם דגמים של מטוסים או טנקים גרמו לנו לרכון מעל לקופסא ולחפש חלקים זעירים, להדביק חלק לחלק ובסופו של דבר להשלים את המראה המנצח עם מגוון מדבקות. חלקנו היו משקיעים במיוחד וצובעים את הדגם החדש שבא לעולם ובסופו של דבר מציבים אותו בגאווה על המדף. אותם משחקים עתיקים הציתו את הדמיון וסיפקו לנו שעות רבות של הנאה. המצב העגום בימינו הוא שילדים כבר לא משתמשים כל כך בדמיון שלהם. משחקי המחשב המודרניים מספקים להם מציאות מדומה המתוארת לפרטי פרטים וכך שריר הפנטזיה הולך ומתנוון כבר בגילאים צעירים.

בנוסף לכך, שעות הרביצה הארוכות והרבות מול המחשב, הן ללא ספק התרומה הרצינית ביותר למגפת ההשמנה העולמית שבתקופה האחרונה עושה עלייה. החדשות הטובות הן שמשחקי ההרכבה הישנים והטובים עושים קאמבק מרשים ובגדול. חברת נני הישראלית משווקת את מוצרי האיכות של חברת Berg Toys ההולנדית שמהווים את הפייט הטוב ביותר שניתן לתת למשחקי המחשב המודרניים.

MOOV, איך לא חשבו על זה קודם?

MOOV הוא משחק מכוניות לילדים שמאפשר הרכבה של כלי רכב שונים באופן עצמאי כשבניגוד לדגמים הישנים של משחקי ההרכבה, גם ניתן להשתמש בהם. ערכת ההרכבה כוללת גומיות, גלגלים וחלקי עץ איכותיים כאשר בכל פעם ניתן להרכיב דגם אחר של כלי רכב. ההרכבה אינה מצריכה שימוש בכלי עבודה וכנ"ל לגבי הפירוק. בין הדגמים השונים שמציע המשחק ניתן לבנות קורקינט, מכונית, אופניים ועוד. בניגוד לכל משחק מכוניות לילדים שמתקיים מול מסך המחשב, המשחק של חברת Berg Toys מפתח את היכולות המוטוריות של הילדים, תורם לפיתוח היצירתיות והדמיון, מעודד פעילות גופנית, שיתוף פעולה וכמובן אוויר צח למכביר. הדגמים השונים בטיחותיים לחלוטין, אינם מכילים חלקים זעירים המסוכנים לפעוטות והמוצר עמיד במיוחד בפני פגיעות או בפני שיני הזמן כך שניתן לשמור אותו ולעשות בו שימוש גם עבור הילדים הבאים שבדרך.

היתרון של משחקי ההרכבה על פני משחקי המחשב

משחק ההרכבה MOOV מספק לילדים שעות רבות של הנאה ומפתח יכולות רבות שהולכות לאיבוד בקרב הילדים המודרניים הדבוקים למסך המחשב. במקום לשאוב מידע בלבד או לבצע פעולות פשוטות שכרוכות לרוב באלימות ברמה זו או אחרת, משחק ההרכבה המודרני והמופלא הזה, מאפשר לילדים להביא לעולם משהו חדש משלהם, כלי רכב פרקטי שניתן לרכוב עליו או לנסוע בו. תהליך היצירה מעלה את תחושת הערך העצמי, מבטל את התחרותיות הרבה שקשורה במשחקי מחשב ומספק לילד הזדמנות נפלאה לעבוד על המוטוריקה העדינה שלו. בנוסף, מאחר ובעזרת הערכה החכמה ניתן להרכיב לא פחות מעשרה דגמים שונים, הרי שמדובר על משחק שלעולם לא נמאס לשחק בו.

על המוצרים של חברת נני

חברת נני מוצרי איכות ידידותיים לאדם וסביבתו היא חברה צעירה ודינמית שמתמחה בשיווק מוצרים שהינם בעלי ערך סביבתי. בתחילת דרכה התמקדה בשיווק של מוצרים אקולוגיים לתינוקות באופן בלעדי, אך במהלך שנות פעילותה התרחב בהדרגה מגוון המוצרים וכיום היא משווקת בהצלחה רבה מבחר של מוצרים בתחומים שונים לרבות מכוניות לילדים. בין היתר משווקת החברה חיתולם למבוגרים, חומרי ניקיון ידידותיים לסביבה, מכוניות לילדים גדולים, מבחר צעצועים איכותיים ובטיחותיים ועוד. החברה מספקת את המוצרים תוך זמן קצר, מקפידה לשמור על מלאי זמין של מוצרים בכל עת ומספקת לכלל לקוחותיה יחס אישי וזמינות מלאה.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים