ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

פדים למבוגרים

דף הבית >> מידע שימושי >> פדים למבוגרים

אחת הבעיות השכיחות בקרב אוכלוסיית גיל הזהב הינה אי שליטה על הסוגרים. בעיית השליטה בשלפוחית השתן או המעיים הינה סימפטום לבעיות נפוצות אחרות בגיל הזהב כגון: שינויים פיזיולוגיים, בעיות נוירולוגיות, ניתוחים, נטילת תרופות מסוימות, מחלות כרוניות ועוד. לתופעות אלו ניתן להתאים פתרונות ספיגה שונים כדוגמת פדים למבוגרים בעלי כושר ספיגה ובגדלים שונים.

מהו בעצם חוסר שליטה בסוגרים?

הכוונה במונח "סוגרים" היא לאותם שרירים אשר שולטים על הפרשות הגוף השונות, כאשר בדרך כלל מדובר על השרירים השולטים במערכות הגוף הקשורות למתן שתן או צרכים. במרוצת השנים, כושר התפקוד של אותם שרירים יורד וחלה התרופפות של הסוגרים, כתוצאה מכך מתרחשת תופעה של איבוד שליטה על תפקוד הסוגרים. בנוסף, ישנם מקרים של חוסר שליטה בסוגרים הנגרמים כתוצאה מבעיות בריאותיות, מחלות או לאחר לידות. חוסר השליטה בסוגרים יכול לבוא לידי ביטוי בדליפת שתן בעת מאמץ במצבים של פעילות פיזית, צחוק, שיעול וכדומה ועד חוסר שליטה מוחלט על הפרשות הגוף השונות. תופעת אי שליטה בסוגרים משבשת מאוד את שיגרת חייו של האדם הבוגר- מדובר בבעיה מביכה ביותר עד כדי כך שהסובלים ממנה מתביישים וחשים השפלה נוכח ההרטבה והריח הלא נעים. ניתן לטפל בתופעות אלו באמצעות טיפולים רפואיים שונים המותאמים לסוג הבעיה ולסיבה ממנה היא נובעת. בכל טיפול שלא יבחר, מומלץ ואף רצוי ללוותו באמצעות מוצרי ספיגה משלימים כדוגמת תחתונים סופגים או פדים ייחודים. שימוש מושכל של מוצרי ספיגה למבוגרים הינו דרך אידיאלית להתמודדות עם בעיה זו, בין אם היא זמנית או כרונית.

מהם פדים למבוגרים?

פדים למבוגרים מיועדים לנשים ולגברים כאחד ומהווים פיתרון דיסקרטי ונוח לאלו הסובלים מדליפת שתן. הפדים דומים מאוד במראם לפדים בהם עושות נשים שימוש בעת ימי המחזור השנתי, אולם הם מותאמים לספיגת כמות נוזלים גדולה יותר. פדים למבוגרים, קטנים בגודלם מחיתולים המיועדים למבוגרים, הם אינם בולטים למראה ועל כן ניתן ביתר קלות לעשות בהם שימוש יומיומי ולהמשיך לנהל אורח חיים שגרתי ובטוח. הפדים, על פי רוב מיועדים לכמות שתן שאינה גדולה במיוחד ולאנשים שבעיית דליפת השתן שלהם, מינורית עד בינונית. ניתן לבחור בין פדים המתאימים למבנה הגוף הגברי או הנשי ופדים בעלי כושר ספיגה שונה. לחילופין, ניתן לעשות שימוש במוצר ספיגה משלים נוסף כדוגמת תחתונים סופגים. בניגוד לפדים הסופגים המונחים ומודבקים על גבי התחתון עצמו, תחתונים סופגים משלבים את שני האלמנטים – ניתן ללבוש אותם ממש כשם שלובשים תחתונים ולמצוא בהם פיתרון לספיגה של זליגת השתן. תחתונים סופגים דקים ונעימים למגע וניתן ללבוש אותם בביטחון מתחת לבגדים ללא חשש כי יבלטו לעין. ניתן לבחור את התחתונים בהתאם לכמויות הדליפה ובהתאם לתדירות ההחלפה.

לסיכום, ישנו מבחר רב של מוצרי ספיגה למבוגרים וחשוב מאוד בעת הבחירה, להתאימם לצרכים הספציפיים ולמידת דליפת השתן או הצרכים.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים