ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

פד לגבר

דף הבית >> מידע שימושי >> פד לגבר

גברים רבים המגיעים לתקופת הגיל השלישי, סובלים מבעיות של דליפת שתן הנובעות כתוצאה מגורמים פיזיולוגיים או הכרתיים. מדובר בתופעה שכיחה ביותר הגורמת לתחושות מבוכה, אובדן ביטחון עצמי והימנעות מחיי חברה. כל גבר עשירי מעל גיל 65 עתיד לסבול מבריחת שתן ברמה זו או אחרת, אולם כיום, באמצעות פתרונות ספיגה ייחודיים כדוגמת פד לגבר או חיתולים למבוגרים, ניתן לנהל חיים תקינים ומוגנים.

מדוע גברים זקוקים למוצרי ספיגה?

מוצרי ספיגה למבוגרים מיועדים בדרך כלל לאנשים אשר סובלים מתופעה של חוסר שליטה על הטלת השתן. גברים בגיל הזהב לוקים בתופעה זו כתוצאה ממחלות, בעיות בריאותיות הגורמות לעייפות ובלבול, פגיעה במערכת העצבים המרכזית או פגמים במערכת דרכי השתן עצמה. התופעה נחלקת לרמות הרטבה שונות החל באובדן שתן בכמות מזערית ולעיתים רחוקות, וכלה בדליפת שתן בכמות גדולה ובתדירות גבוהה. ניתן לחלק את חוסר היכולת לשלוט בדליפת השתן לשלושה גורמים עיקריים:

  • אגירת שתן – במקרה זה מדובר על חוסר היכולת של שלפוחית השתן לאגור את כמות השתן הראויה. כתוצאה מהתכווצויות לא מבוקרות של דופן השלפוחית, עולות תחושות גירוי הגורמות לדליפת שתן או חוסר שליטה על מתן השתן. במקרה זה מומלץ לעשות שימוש במוצרים כדוגמת פדים למבוגרים אשר יגנו על הבגדים מפני דליפות והרטבה.
  • דליפה כתוצאה מעודף שתן – תופעה זו נגרמת כתוצאה ממילוי עודף של שלפוחית השתן. השלפוחית מתמלאת מעבר ליכולת שלה לאגור את השתן וזאת עקב חסימה במוצא השלפוחית. מקרים אלו שכיחים בעיקר אצל גברים אשר איבדו תחושה באזור שלפוחית השתן, גברים ששרירי השלפוחית שלהם התעייפו או כתוצאה מהגדלת הערמונית. פד לגבר יהווה פיתרון אידיאלי לסובלים מבעיה זו.
  • לקות במנגנון הסוגרים – לקות זו מאפיינת נשים בדרך כלל, כאשר מקור התופעה הוא היחלשות של סוגרי השלפוחית והשופכה כתוצאה מלידות והתרופפות שרירי האגן. גברים כמעט ואינם סובלים מבעיה זו אך במידה וכן, מדובר בתופעת לוואי כתוצאה מניתוח לכריתת הערמונית. גם כאן, האפשרות האידיאלית היא לעשות שימוש במוצרי ספיגה כגון פדים או חיתולים למבוגרים.

פד לגבר – מוצר ספיגה ייחודי

פדים למבוגרים, ופדים לגברים בפרט, מעוצבים ומיוצרים במטרה להתאים בצורה המיטבית לצרכי הגבר ולמבנה האנטומי שלו. פד לגבר הינו מוצר ספיגה ייחודי עבור גברים הסובלים מדליפת שתן או לגברים הנמצאים בתהליך החלמה מניתוח פרוסטטה. פד לגבר שונה במבנהו מהפד ההיגייני בו משתמשת האישה הממוצעת והוא מותאם למבנה הגוף הגברי בצורה מושלמת כך שלא יבלוט לעין והדיסקרטיות אשר בשימוש – תישמר. פדים למבוגרים מחולקים לאזור ספיגה מרכזי וחזק המונע יציאת הנוזלים ומסביבו אזור הגנה המעניק תחושה יבשה ונקייה. בתחתית הפד ישנה מדבקה מיוחדת אשר שומרת על מיקומו לאורך זמן.
ככלל, כאשר בוחרים מוצרי ספיגה למבוגרים מומלץ לבחור מוצרים הנחשבים איכותיים, עשויים מבדים נושמים ונוחים ומכילים חומרים המנטרלים ריחות לא נעימים.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים