ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

תחתונים סופגים

דף הבית >> מידע שימושי >> תחתונים סופגים

לפני שנתחיל לנתח את ההבדלים בשימוש שבין חיתולים למבוגרים לבין תחתונים סופגים, כדאי שנבין כי הסיבות לשימוש בהם הן זהות. הסיבה העיקרית כמובן הינה איבוד השליטה על השרירים השולטים במערכת השתן והצרכים, אולם לא רק. ישנם מקרים בהם האדם מתקשה להגיע פיזית לשירותים, מקרים בהם קיימת בעיה הכרתית הגורמת לאדם לשכוח לעשות את צרכיו במקום המתאים או מקרים של הרטבות לילה. כך או כך, השימוש במוצרי ספיגה שונים הוא הכרחי ונמצא כיעיל במיוחד.

ראשית, נוחות

בראש ובראשונה חשוב לזכור כי השימוש באותם מוצרי ספיגה למבוגרים כרוך בשינוי פסיכולוגי שעל האדם לעבור. תחושה הפנימית אינה פשוטה ועל כן יש להקל על התהליך ככל שנתן – חשוב לעשות שימוש במוצרים איכותיים אשר יעניקו את מירב הנוחות והביטחון. חשוב לעשות שימוש במגוון מוצרים ולבחון מהו מוצר הספיגה האידיאלי ביותר עבור המשתמש. אין תשובה אחת אחידה אשר מתאימה לכלל האנשים, לכל אדם תהיה ההעדפה האישית שלו בהתאם לנוחיותו, מבנה גופו, רמת דליפת השתן ואופייה. ייתכן ואחד יעדיף חיתול והשני תחתונים סופגים ואולי אף טיטולים למבוגרים.

חיתולים, טיטולים, תחתונים ומה שביניהם

ההבדלים המהותיים בין חיתולים למבוגרים לבין תחתונים סופגים היא רמת הספיגה ואופן הלבישה. מדובר בשני מוצרי ספיגה למבוגרים יעילים, בטוחים ואיכותיים לכל הדעות. טיטולים למבוגרים הינם אותם חיתולים רב פעמיים שהשימוש בהם פחת עם הופעת החיתולים החד פעמיים.

  • טיטולים למבוגרים - מדובר בחיתולים רב פעמיים, עשויים בד בדרך כלל ולו מרכז ספיגה הניתן להחלפה, רחיצה וניקוי. היתרון הבולט שבשימוש במוצר זה הוא השימוש האקולוגי והשמירה על הסביבה, כמו גם החיסכון בעלויות. החיסרון של טיטולים למבוגרים הינו העיסוק המתמיד בניקיון הטיטולים וכיבוסם, דבר הגורם לעיתים לירידה ברמת ההיגיינה ולהעלאת הסיכון ליצירת זיהום באזור איברי המין ופי הטבעת.
  • חיתולים למבוגרים - מתאימים בדרך כלל למטופלים סיעודיים הסובלים מאיבוד שליטה גבוה של שרירי מערכת השתן והצרכים. חיתולים אלו הינם בעלי כושר ספיגה גבוה במיוחד, מתאימים לגברים ונשים, נתינים לבחירה בהתאם למבנה הגוף והיקפו. כמו כן ניתן להתאימם לתדירות ההחלפה, בין אם מדובר בחיתול לשימוש במהלך היום או הלילה. במרבית המקרים, אופן הלבישה של חיתולים למבוגרים דורש את עזרתו של אדם נוסף.
  • תחתונים סופגים - דקים יותר בעוביים מחיתולים, עשויים מחומר דמוי כותנה ומשמשים אנשים הסובלים מדליפת שתן קלה עד בינונית ומעלה, בעת מאמץ או פעילות גופנית כלשהי. ניתן ללבוש אותם באופן עצמאי ממש כשם שלובשים תחתונים רגילים ועל כן הם מהווים תחליף סופג לתחתון המוכר. הם אינם בולטים או נראים לעין וגם אינם "מרשרשים" כמו החיתול, על כן הם כה אידיאלים עבור אלו המעוניינים להמשיך ולחיות את חייהם ללא כל הפרעה. תחתונים אלו נחשבים כמוצרים חדשניים ומתקדמים בתחום מוצרי ספיגה למבוגרים.
נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים