ג'ל אלוורה  |  סילאן חביב 100% טבעי  |  
נני מוצרי איכות בפייסבוק
לקבלת מבצעים והנחות לא מציקים הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:   שלח
 

תחתוני ספיגה למבוגרים

דף הבית >> מידע שימושי >> תחתוני ספיגה למבוגרים

עם הגיענו לגיל המבוגר, המכונה גיל הזהב, עלינו להתמודד עם האתגרים שמזמנת לנו תקופה זו בחיים. לעתים, מופיעות תופעות שונות של אי שליטה בסוגרים, כגון דליפת שתן קלה, או אף דליפת שתן מוגברת או אי שליטה כללית בסוגרים. למי מאיתנו, שמעוניינים להמשיך לחיות חיים פעילים, להרגיש חופשיים להמשיך בשגרה פעילה, העניין עשוי לדרוש היערכות אישית והתאמה.
ראשית כל, אין סיבה להיכנס לפאניקה או להיות מדוכדכים. מדובר בתופעה טבעית ונפוצה ועם התקדמות הטכנולוגיה התעשייתית, קיימים בשוק מוצרי ספיגה למבוגרים בעלי יכולות גבוהות, אשר הופכים את אי הנוחות למינימאלית.

מהם מוצרי ספיגה למבוגרים?

קיימים בשוק סוגים שונים של מוצרים, המיועדים באופן ייחודי להתמודדות עם אי שליטה בסוגרים אצל מבוגרים.
בקצה אחד, חיתולים למבוגרים, בעלי ספיגה מוגברת, המיועדים למי שמרותק למיטתו, או למי שזקוק להחלפה לעתים תדירות ועד מוצרים קלים יותר, כגון תחתוני ספיגה, או פדים ותחבושות, הקיימים בגדלים שונים ומיועדים לספיגת נפח נוזלים מועט יותר. תחתוני הספיגה עשויים להופיע בגזרה ובמבנה, המתאים למבנה הגוף הנשי, כך שהם מותאמים לאגן הירכיים של האישה ולמבנה מערכת השתן. הדבר מאפשר ספיגה איכותית יותר ומותאמת למשתמשת וחשוב לדעת, שבמקרה של דליפת שתן נשית, התחבושות ההיגייניות המיועדות למחזור אינן מותאמות ולכן כדאי להשתמש בתחתוני ספיגה, או בפדים ייעודיים, המותאמים לגיל השלישי. גם מוצרי הספיגה לגברים הם מותאמים למבנה האגן הגברי ולשלפוחית השתן הגברית ולכן נותנים מענה איכותי, אשר ימנע דליפה או גירויים לא רצויים בעור. מעבר למין המשתמש, יש להתאים את תחתון הספיגה על פי נפח הנוזלים המיועד לספיגה ונתון זה מושפע גם מתדירות ההחלפה המתאפשרת ומרמת הפעילות והתנועה של האדם המשתמש. קיים מגוון של תחתונים במידות שונות וברמות ספיגה שונות, אשר ניתן להתאים על פי אופי הצרכים של כל מבוגר.

היו מודעים לשמירה על פרטיותכם

כמובן, שכל אדם המשתמש בחיתולים או בתחתוני ספיגה, מעוניין בשמירה על פרטיותו וכבודו האישי והחברות העוסקות בשיווק מוצרים לגיל השלישי בהחלט מודעות לכך. מסיבה זו, קיימת האפשרות כיום לרכוש תחתוני ספיגה למבוגרים אצל משווקים באמצעות הזמנה טלפונית או ברכישה באתרי אינטרנט, כאשר המוצרים מגיעים באמצעות שליח עד סף דלתכם, ארוזים בצורה דיסקרטית ובלתי מזוהה. יתרון נוסף בהזמנה אצל משווקים, להבדיל מרכישה בבתי המרקחת או בקופות החולים, הוא בחסכון משמעותי בהוצאות, מכיוון שאתם חוסכים לעצמכם את עלויות התיווך בדרך זו.

רכשו בתבונה ולאחר התאמה אישית

יתרון נוסף ברכישת תחתוני ספיגה למבוגרים מהמשווקים המתמחים בתחום, היא בכך שניתן לקבל דוגמיות של המוצרים השונים ללא תשלום, על מנת לאפשר לכם להתנסות במגוון המוצרים ולמצוא את המוצר המתאים לכם. אנו ממליצים, לפנות למשווק מקצועי, המתמחה במוצרים לגיל השלישי, שם גם ניתן להיעזר בידע המקצועי של נציגי החברה על מנת לבצע את ההתאמה האידיאלית של התחתונים, תוך כדי קבלת שירות אדיב ורגיש לצורכיכם.

נני- מוצרי איכות ידידותיים לסביבה | נני - 054-2361364 | גלי - 054-9251919 | nani.badash@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים